NÄÄSNYRKKEILYT 6.4.2019

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

Mooses166
New Kid on the Block
Viestit: 11
Liittynyt: 15.09.2018 10:24

04.04.2019 11:34

TARMON ALOITTELIJAT RYHMÄ PERUU OSALLISTUMISENSA KISOIHI. PAHOITTELUT.
T. RAMI K.
0 x
Mooses166
New Kid on the Block
Viestit: 11
Liittynyt: 15.09.2018 10:24

04.04.2019 20:24

Helsingin Tarmon kilparyhmästä tulossa

Sinne lähtee;
Kerim Kadyrov 60kg Y
Dara Sekhon 80kg B Junnu
Elyas Mc Clellan 69kg A Junnu

Valmentaja
Jari Pehkonen
+358 50 4628304
0 x
TVS
Brawler
Viestit: 674
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

08.04.2019 11:40

TULOKSET 6.4.2019

1. B66 Atigullah Habibullah TuJy - Oskari Kojola TVS 3-0
2. N54 Maria Mehtälä TVS - Mia Salokannel TuTe 2-1
3. TC39 Siiri Kaivo-oja TVS - Marissa Ylenius YTK 3-0
4. TB50 Emma Syyri FoNy - Pia Järvinen YTK 3-0
5. N60 Serwa Abdulmohammadifar TVS - Veronica Jalander TVS 3-0
6. D36 Donart Xhaferi TVS - Alfred Hoxha EKH R
7. D30 Valtteri Lehtiniemi TVS - Yahya Laouini TVS R
8. C51 Wahnay Chi HäKi -Alex Määttä TuJy 3-0
9. C57 Mark Zakharov TVS - Peetu Salo FoNy RSC 3r.
10. B63 Sina Heidari TVS -Mikko Entonen TuJy 3-0
11. B63 Tino Läntinen TuJy - Pahelso Chi HäKi RSC 3r.
12. B60 Roberto Maranzani TuJy - Rajdeep Brar TVS 3-0
13. B80 Dara Sekhan HeTa - Santtu Majapuro WBC 3-0
14. 69 Tino Saarikangas EKH - Eelis Lammi TVS 3-0
15. 75 Tero Kytölä ViNy - Visa Suhonen STB RSC 1r.
16. 75 Theo Kolehmainen EKH - Sami Koskinen ViNy RSC 1r.
17. 91 Henri Nieminen BTH - Christian Lehtonen TuJy 2-1
18. A69 Aksa Mäkelä TVS - Elyas Mc Clellan HeTa 3-0

Ilman ottelua:
TC48 Jen Petälä TVS
TB57 Teresa Mäkinen KaNy
TA51 Pihla Kaivo-oja TVS
TA69 Eveliina Taimi TVS
D45 Handre Chi HäKi
C48 Diar Sarsenbayev TVS
C45 Richard Grönfors TVS
B80 Henry Miettunen WBC
B52 Dmitrii Kataja TVS
B50 Hanad Ibrahim EKH
A60 Bogdan Aliamov KuRi
A56 Tatu Maunu EKH
A75 Adam Eljurkaev JyBo
52 Petros Peltonen STB
60 Kerim Kadyrov HeTa
60 Karthik Väisänen KuRi
N64 Kristel Väin TVS
0 x
Vastaa Viestiin